KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424385

nr 1442 4385

Slava Kluchnikov, Signerad, näckrosor. Olja på duk, 27x36, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 17 januari 2022
kl 18:42:43

17/1 16:58:37 1      Vinnande bud